Konsultācijas klātienē pieejamas būs pieejamas oktobrī!

Konsultācijas attālināti (caur internetu) pieejamas Jums vēlamā laikā!

Lai pieteiktos uz konsultāciju, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vai rakstiet WhatsApp - +371 27252525

Ārsta video konsultācijasMūsdienu situācijā, aizvien plašāk attīstoties tehnoloģijām ir kļuvis iespējams savstarpēji komunicēt no jebkuras Pasaules malas izmantojot internetu. Pēdējos gados, aizvien plašāk konsultācijas internetā (online konsultācijas) tiek izmantotas arī medicīnā un radies jauns jēdziens, kā telemedicīna.

Arī Latvijā šis virziens lēnām sāk attīsties un tā pirmie soļi varētu būt e-veselības izveidošana. Piemēram, Francijā, konsultācijas tiešsaitē izmanto ļoti plaši. Tās nav tikai konsultācijas ārstu starpā, kā konsīliju uc, bet reālas ārsta un pacienta konsultācijas.

Konsultācijas internetā atvieglo komunikācijas iespējas, kas saistītas ar attālumu, kas dažkārt jāpārvar, lai nokļūtu pie speciālista - komunicēt ar speciālistu iespējams neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas. Jūs variet atrasties Liepājā vai Īrijā, vai citur un Jums ir iespēja saņemt konsultāciju!

Otrs būtisks jautājums, ko sniedz konsultācijas internetā, ir laika ekonomija. Kaut vai, lai atbrauktu no Liepājas un Rīgu, cik daudz laika ir jāvelta šai konsultācijai? Toties, konsultācija onlainā Jums sniedz iespēju nekur nebraukt un saņamt šo pakalpojumu mājās.

Trešais būtiskais jautājums, kurš runā par labu konsultācijai internetā ir konfidencialitāte! Pirmkārt, nav jāsēž medicīnas iestādē kopējā rindā pie ārsta seksologa! Nav daudzi, kam patīk citi rdz, ka sēžiet pie seksologa kabineta. Konsultācijas onlainā nodrošina Jums šo konfidencialitāti - neviens nezin un neredz, ka Jūs esiet konsultācijā pie ārsta seksologa. Daudzi klienti ir atdzinuši, ka viņiem diskomfortu sagādā pats gājiens pie speciālista, jo esot sajūta, ka visi apkārtējie uz viņiem skatās.

Un arī būtisks jautājums ir konforts un drošības sajūta! Kur Jūs variet labāk un brīvāk justies, ja pie sevis mājās - sev ierastajā vidē un apstākļos?

Pats galvenais jautājums, kas daudzus satrauc ir konsultācijas kvalitāte. Konsultācija internetā ir tik pat kvalitatīva kā klātienē! Vienīgais mīnuss - nav iespēja pacientu iztaustīt, kaut gan ar laiku arī šis jautājums tiks atrisināts.

Kā norit konsultācijas internetā?

 • Tāpat kā klātienē, arī konsultācijas internetā sākas ar sarunu, kurā Jūs izstāstiet savu jautājumu ar kuru esiet vērsies pie speciālista.
 • Sarunas laikā Jums tiks uzdoti precizējoši jautājumu, kas vieglāk ļaus izprast situāciju.
 • Atsevišķos gadījumos var būt neieciešama apskate - tāpat kā konsultācijā klātienē.
 • Tiks piedāvāti risinājuma varianti, tai skaitā:
  • nepieciešamības gadījumā nozīmēti papildus veikt analīzes, kuras Jūs varēsiet nodot Gulbja, Centrālajā vai kādā citā laboratorijā;
  • nepieciešamības gadījumā nozīmēti papildus izmeklējumi - ultrasonogrāfija, rengens utt, un Jums izstāstīs, kur tos var izdarīt vadoties no Jūsu dzīves vietas;
  • nozīmēta ārstēšana un nepieciešamības gadījumā izrakstītas receptes (elektroniski vai arī tiks nosūtītas pa pastu).
 • Ērtas atkārtotas konsultācijas internetā, ja radušies kādi jautājumi vai, lai konsultētos par analīžu, vai izmeklējumu rezultātiem.

Kas nepieciešams priekš konsultācijas internetā?

 • 1Interneta pieslēgums!
 • 2Vieta un laiks konsultācijai. Ir jāizvēlas priekš konsultācijas piemērotu vietu, kur Jums neviens netraucētu un jārēķinās vidēji ar stundu - laiks kādu var aizņemt konsultācija.
 • 3Aparatūra - dators ar videokameru, plašete vai mobilais telefons. Sakara iespējas ir variablas - pamatā tiek izmantots Skype. Var tik izmantots arī WhatsApp. Iespējas ir ļoti plašas un iespējams tām pielāgoties.

Pieteikties uz Konsultāciju!

Uz Augšu