Vaginālās lodītes – katrai sievietei!Austrumu tautu, seksa un seksuālās pilnveidošanās tehnika, gadsimtiem ilgi tika glabāta lielā noslēpumā un zināšanas bija pieejamas tikai sabiedrības „krējumam”. Tikai pagājušā gadsimta beigās, šie noslēpumi aizvien vairāk kļūst pieejami plašākai sabiedrībai. Arī vaginālo lodīšu lietošanas noslēpumi bija zināmi tikai ierobežotam cilvēku lokam. Vaginālās lodītes Eiropā pirmo reizi tika ievestas 18 gadsimtā Francijā un tās sauca par „pommes d’amour” (mīlas ābols).

Vaginālās lodītes tiek izmantotas spēcīgākas baudas gūšanai sievietei dzimumakta laikā, maksts iekšējai masāžai, bet galvenais to lietošanas mērķis – treniņi maksts muskulatūras attīstīšanai. Bez starpenes muskuļu nostiprināšanas un attīstīšanas, tiek attīstīts arī satvēriena reflekss. Satvēriena reflekss tiek attīts cenšoties noturēt lodītes makstī un dzimumakta laikā, māka satvert un noturēt, pastiprinās seksuālās izjūtas kā vīrietim, tā arī pašai sievietei.

Vaginālo lodīšu veidi

Mūsdienās pārdošanā pieejamas dažāda izmēra un formas vaginālās lodītes, kuru forma var būt pilnīgi apaļa vai ovāla, kas atgādina putnu olu. Arī materiāla, no kā veidotas vaginālās lodītes, ir pieejama plaša izvēle: plastmasas, silikona, metāla, koka, akmens utt.

  • Lodīšu virsma var būt gluda vai ar kaut kādu reljefu, sariņiem utt.
  • Lodītēm var būt ar novirzīts smaguma centrs, to panāk ievietojot lodītē vēl vienu, smagāku lodīti.
  • Mūsdienīgās lodītēs tiek iemontēti vibratori, bet šīs lodītes nebūs īpaši piemērotas maksts muskuļu treniņiem. Tās vairāk paredzētas maksts jūtības paaugstināšanai. Regulāra maksts stimulācija ar vibrējošu vaginālo lodīti paaugstina maksts receptoru jūtību/
  • Lodītes var būt pa vienai vai savā starpā savienotas vairākas bumbiņas.

Vaginālo lodīšu diametrs, pārsvarā ir 3,5 cm, bet var būt arī mazāka izmēra: 1,9-3 cm.

Kā izvēlēties vaginālās bumbiņas?

Lai izvēlētos sev piemērotu vaginālo lodītes, būt jāievēro daži padomi:

  • ja nekad neesiet lietojusi vaginālās lodītes vai esiet dzemdējusi, tad starpenes un maksts muskuļi Jums nav attīstīti un sākumā būt ieteicams izvēlēties lielāka izmēra un ne tik smagas vaginālās lodītes. Būtu ieteicams izvēlēties bumbiņu ar novirzītu smaguma centru un, kuras virsma nav pilnīgi gluda. Sākuma etapā, iemācīsieties noturēt bumbiņu makstī, satvērienu un iemācīsieties kontrolēt tās kustību makstī.
  • ja Jums jau ir kāda pieredze, esiet trenējusi starpenes un maksts muskuļus, tad variet izvēlēties gludu lodītes ar paaugstinātu svaru un novirzītu smaguma centru. Jo smagāka bumbiņa, jo labākus rezultātus iegūsiet!
  • Lodītes ar vibratoru, ieteicams izvēlēties seksuālajām rotaļāmun maksts jūtības paaugstināšanai.

Neliela izmēra, vairākas kopā savienotas lodītes ieteicams izmantot seksuālajiem kontaktiem. Lodītes, dzimumakta laikā tiek atstātas makstī. Dzimumloceklim kustoties makstī, lodītes rada pastiprinātu maksts sieniņas kairinājumu, kas sievietei var radīt ievērojami spēcīgāku baudas sajūtu un ātrāku orgasma sasniegšanu.

Uzmanību!
1. Pirms vaginālo lodīšu ievadīšanas makstī, tās nepieciešams apstrādāt ar kādu intīmajiem palīglīdzekļiem paredzētu dezinficējošu līdzekli, kas pasargās no nevēlamas mikrofloras „ienešanas” makstī. Lai sevi pasargātu no nevēlamām dzimum ceļu infekcijām, kuras var izraisīt apkārtējā vidē esošie mikroorganismi – pirms intīmo palīglīdzekļu izmantošanas – vienmēr tās dezinficējiet ar tam paredzētiem līdzekļiem!
2. Vaginālās lodītes nedrīkst lietot maksts – dzimumorgānu iekaisumu laikā!

Pieteikties uz Konsultāciju!

Uz Augšu