Dzimumlocekļa izmērs

Daudziem rodas aktuāls jautājums: kāds ir normāla dzimumlocekļa izmērs? Kādam tam vajadzētu būt? Katrs vīrietis salīdzina sava dzimumlocekļa izmēru, formu un izskatu ar citu vīriešu dzimumlocekļiem. Visbiežāk tas notiek neapzināti, kopējās dušās, skatoties porno vai līdzīgās situācijās.

Šādi jautājumu rodas ne tikai jauniešiem, kuri noraizējušies vai būs pietiekami labi seksā un spēs sniegt baudu savai partnerei. Jautājums par dzimumlocekļa izmēru rodas arī vīriešiem ar zināmu seksuāl pieredzi, kuri sāk aizdomāties par seksa kvalitāti un savām seksuālajām spējām.

Pasaulē ir veikti daudzi pētījumi, kuros ir noskaidrots, ka erekcijas stāvoklī vidēja dzimumlocekļa garums ir 15-16 cm un apkārtmērs 13-14 cm. Vidējie dzimumlocekļa izmēri dažādām tautām var atšķirties, piemēram, aziātu vīriešiem vidējais dzimumlocekļa izmērs ir mazāks: garums erekcijas stāvoklī ir 13-14 cm un apkārtmērs 12-13 cm.

Vidējais izmērs Eiropā
Eiropiešu vīriešiem, kuru dzimumlocekļi erekcijas stāvoklī ir īsāks par 15 cm tiek uzskatīti par maziem dzimumlocekļiem un tie, kuri ir garāki par 18 cm – liela izmēra dzimumlocekļiem.

Ideāla dzimumlocekļa izmērs

Runājot par dzimumlocekļa izmēru, jāņem vērā arī vīrieša augums. Dzimumlocekļa garumam ir jābūt proporcionālam vīrieša augumam – ideāls dzimumlocekļa izmērs ir 10% no vīrieša auguma. To ir vienkārši aprēķināt, ja vīrieša garums ir 180 cm, erekcijas stāvoklī ideāls dzimumloceklim izmērs ir 18 cm.

Cik nozīmīga loma vīrieša dzīvē ir dzimumlocekļa izmēram var izvērtē katrs individuāli. Ja abi partneri seksā jūtas apmierināti, tad arī vidēja un maza izmēra dzimumloceklis var būt pietiekošs! Dzimumlocekļa izmērs vīrietim ir nozīmīgs ne tikai seksuālās attiecībās – vadošā nozīmē tam var būt ikdienā, kad formējas individuālā attieksme pret sevi kā vīrieti! Tas īpaši svarīgi ir gados jauniem vīriešiem.

Maza un vidēja izmēra dzimumlocekļi “miera” stāvoklī (neuzbudināti) parasti stipri “saraujas” un izskatās vēl mazāki. Šādas situācijas ikdienā rodas samērā bieži: pēc sporta nodarbībām, stresa situācijās, aukstumā utt. Šī iemesla dēļ, vīrietis var apzināti vai neapzināti, sākt izvairīties no situācijām, kurās jāatkailinās citu klātbūtnē vai jāatrodas peldbiksēs.

Dzimumloceklis ir veidots no mīkstajiem audiem. Maza vai vidēja izmēra dzimumlocekli ir iespējams palielināt!

Kā iespējams palielināt dzimumlocekli var uzzināt rakstā: “Dzimumlocekļa palielināšanas iespējas”.

Vairāk par dzimumlocekļa palielināšanu var uzzināt: www.palielinasana.com

Biežāk uzdotie jautājumi:

Līdz cik gadiem aug dzimumloceklis?

Dzimumlocekļa izmēri strauji sāk palielināties pubertātes vecumā (12-13 gados) un augšana garumā turpinās līdz 16-18 gadiem. Lielākai daļu puišu 16 gadu vecumā dzimumloceklis garumā ir izaudzis. Vidēji līdz 22 gadiem turpina palielināties dzimumlocekļa apkārtmērs.

Ja 19 gados dzimumloceklis ir 14 cm garš, vai viņš kļūs garāks?

Tiek uzskatīts, ka 19 gadu vecumā dzimumloceklis ir sasniedzis augšanā savu maksimālo garumu. Pats viņš garāks nekļūs, tomēr ir iespējams to pagarināt dabīgā ceļā vidēji par 3-4 cm.

Dzimumlocekļa palielināšana prasa laiku un darbu. Lai iegūtu pagarinājumu par 3 cm (no 14 uz 17 cm)  tas var prasīt no 6-12 mēnešiem.

Kāpēc miera stāvoklī tas ir ļoti mazs, bet kad piebriest ir 16 cm?

Tas atkarīgs no dzimumlocekļa audu kapacitātes. Ja neuzbudināts dzimumloceklis ir ļoti maziņš, bet erekcijas laikā sasniedz vidēju vai pat lielu izmēru, tas liecina, ka audi ir spējīgi uzņemt dauds asiņu.

Ir situācijas, piemēram, pēc peldes vai sporta treniņiem, kad asinis vairāk deponējušās muskuļos un atplūdušas no dzimumlocekļa, tas ir pavisam sarāvies un maziņš. Šāda situācija daudziem rada diskomfortu pārģērbties kopējā ģērbtuvē, kur nākas atkailināties citu priekšā.

Lai panāktu, lai arī šādās situācijās dzimumloceklis būtu lielāks ir nepieciešams pieaudzēt audu masu, ko ļoti labi var panākt ar regulārām masāžām.

Kā pareizi ir jāmēra dzimumlocekli?

Dzimumlocekli vajadzētu mērīt labā erekcijas stāvoklī – izmērīt tā garumu un apkārtmēru.

Kā mērīt dzimumlocekli?