Seksologs par priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšana

Vidēji katram otrajam vīrietim dzimumakta laikā notiek ātra sēklas noplūde, jeb medicīniski izsakoties – priekšlaicīga ejakulācija. Daļa vīriešu vēršas pēc palīdzības pie ģimenes ārsta, urologa, psihoterapeita vai seksopatologa. Lielākā daļa gadījumu šie apmeklējumu beidzas ne ar ko, jo problēma netiek atrisināta.

Jauniem vīriešiem parasti iesaka regulāru dzimumdzīvi un tad viss nokārtosies pats no sevis. Vecākiem iesaka lietot vai nu antidepresantus jeb jūtību mazinošus līdzekļus. Praktiski tradicionālā medicīna ir samērā bezspēcīga šī jautājumu risināšanā. Priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšana prasa pacietību un laiku.

Cits jautājums, ir arī paša vīrieša attieksme. Uzskata, ka vienreizēja vizīte pie ārsta, atrisinās viņa problēmu. Dakteris izrakstīs burvju tabletīti un jautājums ar ātru sēklas noplūdi tiks atrisināts.

Ātras sēklas noplūdes ārstēšana ir relatīvi ilgs un sarežģīts process, kurš ne tikai no speciālista prasa individuālu pieeju katram klientam, bet arī no paša klienta – uzņēmību, disciplīnu un pacietību. Ārstēšanas procesam varbūt vairāki etapi.

Ja ir pastāvīgas seksuālās attiecības, tad sākotnēji tiek nozīmēti speciāli medikamenti. Tie palēnina impulsa pārvadi – sēklas noplūdes laiks normalizējas. Šo medikamentu darbība ir tikai uz to lietošanas laiku. Tie labi noņem psiholoģiskos faktorus – bailes, nedrošību, nepārliecinātību par savām spējām. Parasti, viss priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšana arī ar to beidzas, jo panākot reālu dzimumakta pagarināšanos, vīrietis vairs neuzskata par vajadzību turpināt ārstēšanos.

Preparāti priekšlaicīgas ārstēšanai ir, lai vieglāk būtu pārvarēt psiholoģiskos faktorus un atvieglotu paškontroles izstrādi. Pārstājot lietot medikamentus, vīrietis atgriežas sākotnējā stadijā – sēklas noplūde kļūst ātrāka, rodas nedrošības sajūta, bailes par ātru ejakulāciju utt.

Šo medikamentu vietā var tikt lietoti arī dažādi lokāli līdzekļi pirms dzimumakta. Šie līdzekļi samazina dzimumlocekļa jūtību un ir nepieciešams ilgāks laiks līdz tiek novests līdz sēklas noplūdei. Šos līdzekļus parasti iesaka tad, ja ir neregulāras seksuālās attiecības.

Secinājumi

Sēklas noplūdes kontroles izstrādāšanai ir nepieciešami dažādi treniņi un nodarbības. Tie reāli ļauj vīrietim pagarināt dzimumakta ilgumu neizmantojot citus palīglīdzekļus. Nevar nedēļas laikā iemācīties paškontroli! Daļā gadījumu pietiek ar pašu spēkiem, bet pamatā ir nepieciešamas citu palīdzība. Ļoti pozitīvi, ja šajā procesā ir iespējams iesaistīt seksuālo partneri. Un visā ārstēšanas procesā, šis ir viss sarežģītākais posms, jo treniņu laikā ir nepieciešams darbs dzimumlocekli, erogēnajām zonām utt. Un ārstēšanas procesa rezultāts ir atkarīgs, cik regulāri un mērķtiecīgi šie treniņi tiek veikti.

Lai iemācītos kontrolēt sēklas noplūdi jeb novērstu priekšlaicīgu ejakulāciju. Vidēji ir nepieciešams seši vai pat vairāk mēneši un arī pēc tam ir nepieciešams uzturēt sevi atbilstošā formā.