Maksas un bezmaksas dzimumlocekļa palielināšanas programmasPēdējo desmit gadu laikā, kļūstot aizvien pieejamākam internetam, ievērojami pieaug informācijas ieguves iespējas, kaut gan pēdējo gadu laikā tiek novērota otra galējība – informācijas pārpilnība, kurā cilvēkam brīžiem pat grūti orientēties, jo daļā gadījumu tās ir ļoti nekvalitatīvas un rodas grūtības iegūt patiesi noderīgu informāciju.

Interneta pieejamības palielināšanās, ievērojami ietekmējusi arī dzimumlocekļa palielināšanas iespējas. Ja vēl pirms desmit, divdesmit gadiem šādu informāciju varēja iegūt tikai vai no grāmatām, kuru pieejamība bija ļoti ierobežota vai arī apmeklējot noteiktu speciālistu, kuru bija ļoti maz, jo klasiskā medicīna vēl līdz šai dienai skeptiski attiecas pret dzimumlocekļa palielināšanu, bet tas būtu cits diskusijas vērts jautājums.

Vispārīgi apskatot pieejamo informāciju par dzimumlocekļa palielināšanas iespējām, uzreiz izdalās, ka ir bezmaksas informācija un maksas. Ar ko tad īsti tās atšķiras? Kāpēc būtu jāiegādājas maksas programmas, ja ir pieejamas bezmaksas?

Bezmaksas palielināšanas programmas

Samērā plaši internetā ir pieejamas bezmaksas informācija, bet analizējot šīs interneta lapas, jākonstatē, ka informāciju viens no otra pārpublicē dažādās versijās – tie paši vai nedaudz izmainīti teksti, vienāds vizuālais materiāls. Daži ir pacentušies radot jaunus vizuālos materiālus vai nelegāli pārpublicējot no maksas programmām.

Runājot par kvalitāti, jāsaka, ka daži vingrinājumi ir tīri labi izklāstīti, bet ir tendence apkopot pēc iespējas lielāku skaitu dažādu vingrinājumu, kas viens otru atkārto ar nelieliem modernizējumiem, tā radot iespaidu, ka programma ir ļoti plaša. Iepazīstoties ar visu šo materiālu, rodas apjukums ar ko tad sākt un kas būtu efektīvākais. Apskatot dažādus vingrinājumus, nākas secināt, ka daži ir pat bīstami veselībai. Man ir nācies konsultēt vīriešus, kas izmantojot šādās saitēs sniegto informāciju ir pārrāvuši dzimumlocekļa saites. Ir teiciens, skopais maksā divkārt, kas būtu attiecināms tieši uz šādiem gadījumiem, kad vēlamies ko bezmaksas iegūt, bet rezultātā esam ieguvuši traumas, kuru ārstēšana ne vienmēr beidzas veiksmīgi.

Apskatot, šo piedāvāto informāciju no citas puses, kas viņu izvieto internetā un ar kādu mērķi. Katrs, kurš ir apmeklējis šādas saites būs ievērojis, ka, bez pieejamās informācijas visur tiek piedāvāts kaut ko nopirkt – tabletes, kuras uzlabos rezultātus, dažādas ierīces un vēl dažādas lietas. Un patiesība, šīs web lapas tiek veidotas tāpēc, lai piesaistītu apmeklētāju un veicinātu kāda produktu tirdzniecību, nevis lai sniegtu Jums kādu palīdzību dzimumlocekļa palielināšanā. 

Maksas dzimumlocekļa palielināšanas programmas

Šīs programmas tiek veidotas mērķtiecīgi, radot konkrētu uzdevumu un ieteikumu klāstu, kas reāli ļauj palielināt dzimumlocekļa izmērus. Aiz šīm programmām parasti stāv konkrēts darba kolektīvs, kurš apkopo iegūto informāciju, to analizē un cenšas šajās programmās sniegto informāciju uzlabot un pilnveidot. Līdzīgi kā treneris sporta zālē, kurš rūpējas par Jūsu iegūto rezultātu un izvēla attiecīgi piemērotāko slodzi un vingrinājuma klāstu. Maksas programmās Jūs atradīsiet uzdevumu aprakstu un programmu, cik ilgi un kādā secībā kas jādara.

Bet, jāatzīmē arī tas, ka ne visas maksas programmas ir sava uzdevumu augstumos, jo ļoti maz ir programmas, kuras veido speciālisti, kas nodarbojas praktiski ar dzimumlocekļa palielināšanu. Tāpēc būtu ieteicams izvēlēties tādu programmu, kura veidota speciālista vadībā, kas pats nodarbojas un veic dzimumlocekļa palielināšanu. Samērā skeptiski skatos uz tādu lietu, kā dažādu ārstu atsauksmēm, jo atsauksmes var sarakstīt dažādas arī tāds speciālists, kurš nekad nav bijis saistīts ar dzimumlocekļa palielināšanu.

Negatīva tendence vērojama it īpaši Austrumeiropā, īpaši bijušajās PSRS valstīs it īpaši Krievijā. Pēdējo gadu laikā sāk parādīties dažādas, nacionālajās valodās pieejamas maksas programmas dzimumlocekļa palielināšanā. Esmu gandrīz visas šīs programmas iegādājies.

Pozitīvs moments – šīs programmas ir ļoti lētas un maksā 5-10 USD robežās. Bet negatīvais – šīs visas programmas ir plaģiāts, nekvalitatīvas, slikti pārtulkotas. Nepieciešamības gadījumā, neviens Jums nesniegs nekādu konsultāciju, jo šādas programmas izveido programmētājs, kurš māk izveidot web lapu un pieslēgt tai maksāšanas sistēmu, bet sapratnes par tās saturu nav.

Tātad, kļūstot pieejamākam internetam, kļūst pieejamāka informācija par dzimumlocekļa palielināšanas iespējām. Ja pirms pāris gadiem par dzimumlocekļa palielināšanu informāciju varēja atrast galvenokārt angļu vai vāci valodās, tad pašreiz ir tendence, ka šādas programmas sāk parādīties arī nacionālajās valodās. Izvēloties programmu, Jūs vēlaties iegūt rezultātu, nevis nodarīt sev kādu ļaunumu, jeb iegādāties nekvalitatīvu informāciju, tāpēc ieteiktu izvēlēties tādu maksas programmu, kuru veidošanā piedalījies speciālists dzimumlocekļa palielināšanas jautājumos. Svarīgi arī ir programmas izmaksas, jo programmās, kuru izmaksas ir zem 30 USD visdrīzāk būs pieejama tā pati informācijas, kas bezmaksas interneta saitos!

Pieteikties uz Konsultāciju!

Konsultācijas internetā Jums sniedz iespēju uzzināt kā iztaisnot un palielināt dzimumlocekli neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas, ekonomē Jūsu laiku, nodrošina Jums konfidencialitāti, sniedz iespēju konsultēties Jums ierastos apstākļos!
Vairāk, par Konsultācijām internetā variet izlasīt: "Konsultācijas Internetā

Uz Augšu