Normāla dzimumlocekļa izmērsKatrs vīrietis salīdzina sava dzimumlocekļa izmērus, formu un izskatu ar citu vīriešu dzimumlocekļiem. Visbiežāk tas notiek neapzināti, kopējās dušās, skatoties porno vai līdzīgās situācijās. Un tāpēc daudziem rodas aktuāls jautājums: kāds ir normāla dzimumlocekļa izmērs? Kādam tam vajadzētu būt? Šādi jautājumu rodas ne tikai jauniešiem, kuri noraizējušies vai būs pietiekami labi seksā un spēs sniegt baudu savai partnerei. Jautājums par dzimumlocekļa izmēru rodas arī vīriešiem ar zināmu seksuāl pieredzi, kuri sāk aizdomāties par seksa kvalitāti un savām seksuālajām spējām.

Pasaulē ir veikti daudzi pētījumi, kuros ir noskaidrots, ka erekcijas stāvoklī vidēja dzimumlocekļa garums ir 15-16 cm un apkārtmērs 13-14 cm. Vidējie dzimumlocekļa izmēri dažādām tautām var atšķirties, piemēram, aziātu vīriešiem vidējais dzimumlocekļa izmērs ir mazāks: garums erekcijas stāvoklī ir 13-14 cm un apkārtmērs 12-13 cm.

Eiropiešu vīriešiem, kuru dzimumlocekļi erekcijas stāvoklī ir īsāks par 15 cm tiek uzskatīti par maziem dzimumlocekļiem un tie, kuri ir garāki par 18 cm - liela izmēra dzimumlocekļiem.

Runājot par dzimumlocekļa izmēru, jāņem vērā arī vīrieša augums. Dzimumlocekļa garumam ir jābūt proporcionālam vīrieša augumam - ideāls dzimumlocekļa izmērs ir 10% no vīrieša auguma. To ir vienkārši aprēķināt, ja vīrieša garums ir 180 cm, erekcijas stāvoklī ideāls dzimumloceklim izmērs ir 18 cm.

Cik nozīmīga loma vīrieša dzīvē ir dzimumlocekļa izmēram var izvērtē katrs individuāli. Ja abi partneri seksā jūtas apmierināti, tad arī vidēja un maza izmēra dzimumloceklis var būt pietiekošs! Dzimumlocekļa izmērs vīrietim ir nozīmīgs ne tikai seksuālās attiecībās - vadošā nozīmē tam var būt ikdienā, kad formējas individuālā attieksme pret sevi kā vīrieti! Tas īpaši svarīgi ir gados jauniem vīriešiem.

Maza un vidēja izmēra dzimumlocekļi "miera" stāvoklī (neuzbudināti) parasti stipri "saraujas" un izskatās vēl mazāki. Šādas situācijas ikdienā rodas samērā bieži: pēc sporta nodarbībām, stresa situācijās, aukstumā utt. Šī iemesla dēļ, vīrietis var apzināti vai neapzināti, sākt izvairīties no situācijām, kurās jāatkailinās citu klātbūtnē vai jāatrodas peldbiksēs.

Dzimumloceklis ir veidots no mīkstajiem audiem un maza vai vidēja izmēra dzimumlocekli ir iespējams palielināt! Kā iespējams palielināt dzimumlocekli var uzzināt rakstā: "Dzimumlocekļa palielināšanas iespējas".

Vairāk par dzimumlocekļa palielināšanu var uzzināt: www.drarturs.com

Pieteikties uz Konsultāciju!

Konsultācijas internetā Jums sniedz iespēju uzzināt kā visefektīvāk palielināt dzimumlocekli neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas, ekonomē Jūsu laiku, nodrošina Jums konfidencialitāti, sniedz iespēju konsultēties Jums ierastos apstākļos!
Vairāk, par Konsultācijām internetā variet izlasīt: "Konsultācijas Internetā"

Uz Augšu